https://www.dsarmaye.ir/?p=13594

ارائه نیازهای فناورانه صنعت مس به دانش‌بنیان‌ها

62005221
با برگزاری یک گردهمایی، نیازهای فناورانه مجتمع مس شهر بانک به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه خواهد شد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری آنلاین به نقل از  ایسنا، نخستین دوره گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهر بابک با هدف شناسایی فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری حوزه معدن، بررسی کلان روندهای حوزه معدن و صنایع معدنی، ارائه نیازهای صنایع و یافتن راهکارهای نوآورانه برای این نیازها، برگزار می‌شود.

این رویداد میزبان فعالان حوزه معدن و صنایع معدنی، هسته‌های فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق است تا با حضور در این گردهمایی، زمینه را برای تکمیل زنجیره فناوری و نوآوری این حوزه فراهم کنند.

این رویداد با محوریت‌هایی چون شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان، ارائه نیازهای فناورانه و توسعه زنجیره ارزش مس روزهای دوشنبه و سه ‌شنبه، ۲۸ و ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۱ سال جاری در مجتمع مس شهربابک برگزار می‌شود.

توسعه اکوسیستم نوآوری مجتمع مس شهربابک، آشنایی با شبکه دانش‌بنیان کشور با مجتمع مس شهربابک، ارائه نیازهای فناورانه، تامین مالی جمعی نیازهای فناورانه، برگزاری جلسات تعاملی مدیران و شرکت‌های دانش‌بنیان و برگزاری تور فناوری و بازدید از واحدهای مختلف از رویکردهای این گردهمایی اعلام شده است.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

کد خبر: 13594

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

مبلغ ورودی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون گفت که حقوق ورودی واردات گوشی های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ١۵ درصد تعیین می شود. واردات گوشی در سایر رویه‌ها به ماخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.

واردات خودروهای کارکرده از مناطق آزاد انجام می‌شود/ تا تصویب بودجه باید منتظر ماند

در پی موافقت اعضای کمیسیون تلفیق بودجه با واردات خودروهای کارکرده زیر پنج سال در سال آینده، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فعلا واردات خودروهای دست دوم از مناطق آزاد انجام می‌شود، معتقد است که تا زمان تصویب نهایی قانون بودجه و ابلاغ و اجرای آن هیچ موردی قطعی نیست و باید منتظر ماند.

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

سقوط در ابتدا، صعود در انتها

با این که شاخص کل بورس این هفته را با سقوط آغاز کرد و این سقوط در روز دوم نیز ادامه یافت، اما در پایان هفته ورق به نفع شاخص برگشت و روند صعودی شاخص آغاز شد.