https://www.dsarmaye.ir/?p=13232

انتقاد امینی از تعلل بانک ها در پرداخت تسهیلات مسکن

61826082
نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی از تعلل بانک ها در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن انتقاد کرد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری آنلاین به نقل از ایسنا، سید حمزه امینی در تذکر شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، بیان کرد: چرا خسارت کشاورزان پرداخت نمی‌شود؟ شهرستان‌های هشترود و چاراویماق قطب تولید گندم آذربایجان شرقی بوده و انبار غله استان محسوب می شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: کشاورزان یکصد هزار هکتار از گندمزارهای خود را بیمه کرده اند، اما صندوق بیمه کشاورزی یک جورهایی کلاهبرداری می کند و عنوان کرده از طریق ماهواره این موضوع رصد شده و کشاورزان محصولات خوبی داشته اند. اگر خسارت به کشاورزان پرداخت نشود، از آنها سلب اعتماد می شود.

نماینده مردم هشترود در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: افراد برای دریافت وام ساخت مسکن دچار مشکل هستند و بانک ها بیش از حد برای ضمانت زنجیره ای چالش ایجاد می کنند؛ مگر شهرستان های هشترود و چاراویماق چقدر کارمند دارد؟

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی مجلس را برعهده داشت در پاسخ به تذکر وی بیان کرد: از ریاست کمیسیون عمران می خواهم این موضوع را از طریق وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و امور اقتصادی پیگیری کند، زیرا مشکل در سطح ملی است و 9 ماه از مصوبه مجلس در این حوزه  می گذرد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

کد خبر: 13232

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده ٩٠ شهید این بانک از سراسر کشور، پنج‌شنبه ١٣ بهمن سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

سقوط در ابتدا، صعود در انتها

با این که شاخص کل بورس این هفته را با سقوط آغاز کرد و این سقوط در روز دوم نیز ادامه یافت، اما در پایان هفته ورق به نفع شاخص برگشت و روند صعودی شاخص آغاز شد.

مبلغ ورودی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون گفت که حقوق ورودی واردات گوشی های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ١۵ درصد تعیین می شود. واردات گوشی در سایر رویه‌ها به ماخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.