https://www.dsarmaye.ir/?p=20225

انعقاد قرارداد ۴ هزار میلیارد ریالی برای اجرای طرح فاضلاب خرمشهر

62619075
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از امضای مبادله قرارداد ۴ هزار میلیارد ریالی برای اجرای طرح فاضلاب خرمشهر خبر داد و گفت: با امضای این قرارداد یکبار برای همیشه مشکل فاضلاب خرمشهر با مبادله حل می شود.

محمدرضا کرمی نژاد امروز ۴ خرداد در مراسم انعقاد قرارداد میان شرکت آب و فاضلاب خوزستان و بانک ملت به مناسبت سوم خرداد اظهار کرد: دولت سیزدهم در استان خوزستان در بخش آب و فاضلاب سنگ تمام گذاشته و امروز نیز یکی دیگر از گام های مهم زیرساختی برای تکمیل فاضلاب در شهر خرمشهر وارد فاز اجرایی شده است.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری آنلاین به نقل از ایسنا، وی افزود: شهر خرمشهر سالیان سال است مشکل شبکه فاضلاب دارد که با نگاه خاص دولت سیزدهم و مجموعه وزارت نیرو و آبفای کشور یکبار برای همیشه مشکل فاضلاب مردم شهر خرمشهر با مبادله این قرارداد و تامین اعتبار برطرف می شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد: مبادله قرارداد ۴ هزار میلیارد ریالی طرح فاضلاب خرمشهر با استفاده از تسهیلات ماده ۵۶ امروز امضا و وارد فاز اجرایی شد.

کرمی نژاد تصریح کرد: توسعه زیرساخت های استان شامل بخش آبرسانی به روستاها و شبکه فاضلاب شهرهایی که مشکل دارند در دستور کار است و کار جهادی در اجرای پروژه فاضلاب اهواز موجب رضایتمندی مردم و دولت در سفر اخیر ریاست جمهور به خوزستان شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به استفاده از ماده ۵۶ فاینانس برای تکمیل شبکه فاضلاب گفت:  قرارگاه خاتم الانبیا از طریق تهاتر نفت تا سقف ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان که یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای خرمشهر و ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای آبادان است باقیمانده فاضلاب خرمشهر و آبادان را اجرایی خواهد کرد.

کرمی نژاد افزود: در حال حاضر ۳ پروژه فاضلاب در شهر خرمشهر در حال کار است و در مناطق مولوی، حمید آباد، صداقت، طوبیجات و عشایر اقدامات توسعه ای شبکه فاضلاب در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: از ابتدای دولت سیزدهم سرعت اجرایی شبکه فاضلاب شهر خرمشهر بیشتر شد و به ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده ایم و با تکمیل اعتبارات لازم شبکه فاضلاب خرمشهر تکمیل می شود و شهر خرمشهر مثل اهواز تبدیل به یک کارگاه عمرانی در بخش فاضلاب خواهد شد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

کد خبر: 20225

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

روز سیاه نفت در بازار جهانی

قیمت نفت پس از سقوط بیش از چهار درصدی که شب گذشته تجربه کرد، در معاملات روز چهارشنبه به دلیل نگرانی‌ها نسبت به کندی تقاضای چین برای سوخت، به روند نزولی خود ادامه داد.

صادرات نفت روسیه در اوج سه ماهه ماند

صادرات نفت روسیه به بازارهای بین‌المللی کاهش پیدا کرده است اما همچنان هیچ نشانه قابل توجهی از کاهش تولیدی که کرملین اصرار دارد این کشور انجام می‌دهد را نشان نمی‌دهد.

بیشتر خرید کنید، بیشتر یارانه بگیرید!

با گذشت حدود یک سال از گام جدید اصلاحات یارانه‌ای که از سوی دولت سیزدهم کلید خورد، حالا دولت فاز جدیدی از تغییرات یارانه‌ای را آغاز کرده و این بار به سراغ کالابرگ رفته است.

برنامه ای پر از وعده های رویایی

در حالی که وعده‌های سیدابراهیم رئیسی همچنان عمل نشده باقی مانده و معلوم نیست این اندک وعده‌هایی که رئیس‌جمهور فعلی

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

نوسان در بازه متعارف

با این که در اردیبهشت گذشته جدود 30 درصد از ارزش بازار سهام در نوسان های منفی شاخص کل، نابود شد اما با این حال در میان معامله گرانی که ماندن در بازار را به ترک آن ترجیح داده اند هم چنان امید وجود دارد

مبلغ یارانه کالابرگ الکترونیک بیشتر شد

وزیر تعاون،کار رفاه اجتماعی از افزایش ۸۰ هزار تومانی مبلغ یارانه کالابرگ الکترونیک خبر داد و اعلام کرد این طرح از هفته آینده اجرا می‌شود و همه یارانه‌بگیران یا هر عضو از خانواده‌هایشان که ۴۰۰ هزار تومان دریافت نقدی یارانه دارند، در صورت استفاده و خرید کالابرگ الکترونیکی مبلغ یارانه آنها به ۴۸۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.