https://www.dsarmaye.ir/?p=10159

بازدید مدیرعامل بیمه سرمد از شعبه استان البرز/ رشنوادی: به وضعیت ثبات و سودآوری رسیده‌ایم

bc2361fc-165e-4941-b326-7f9c658854a6
یعقوب رشنوادی در بازدید از شعبه بیمه سرمد در استان البرز، گفت: ما در سال گذشته چالش‌هایی داشتیم که به خوبی از آن عبور کردیم و امروز به وضعیت ثبات رسیده‌ایم و با سرعت در مسیر سودآوری قرار گرفته‌ایم که صورت‌های مالی ۶ ماهه شرکت به خوبی این وضعیت را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنیای سرمایه‌گذاری آنلاین، به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، یعقوب رشنوادی به مناسبت نهمین سالروز تاسیس این شرکت، از شعبه استان البرز بازدید کرد و با مدیران و کارشناسان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد.

رشنوادی در این دیدار، ضمن تبریک سالروز تاسیس بیمه سرمد به همه همکاران گفت: برای تک تک کارکنان پرتلاش شرکت، آرزوی سلامتی و سربلندی دارم و امیدوارم که خانواده بزرگ بیمه سرمد با تلاش شما بتواند به جایگاه اصلی‌اش در صنعت بیمه دست یابد.

مدیرعامل بیمه سرمد با اشاره به اینکه سهامدار اصلی بیمه سرمد، بانک صادرات ایران و زیرمجموعه‌های آن است، گفت: سهامداری بانک صادرات ایران، برای سرمد ظرفیت بزرگی ایجاد کرده است و ما باید به نسبت این ظرفیت، رشد کنیم و در شان این مجموعه بزرگ اقتصادی کشور باشیم.

وی افزود: باید به ظرفیت و جایگاه خود واقف باشیم و تمام تلاش خود را به کار ببندیم و با عبور از چالش‌های گذشته، با انرژی مضاعف و امید دوچندان به اهداف خود دست پیدا کنیم و این اتفاق، به‌زودی رقم خواهد خورد.

رشنوادی همچنین به عملکرد شعبه استان البرز اشاره کرد و گفت: شعبه استان البرز عملکرد خوبی دارد اما انتظار این است که این شعبه نیز متناسب با موفقیت‌های سرمد، رشد کند و از ظرفیت‌های سهامداران و مشتریان حقوقی بزرگ شرکت، حداکثر استفاده را ببرد.

مدیرعامل بیمه سرمد خاطرنشان کرد: ما در سال گذشته چالش‌هایی داشتیم که به خوبی از آن عبور کردیم و امروز به وضعیت ثبات رسیده‌ایم و در مسیر سودآوری قرار گرفته‌ایم که صورت‌های مالی شرکت به خوبی این امر را نشان می‌دهد. دو سال آینده، دوران تثبیت شرکت در مسیر سودآوری است و همه سهامداران در کنار مدیران و کارکنان به خوبی همراه هم هستند تا سرمد به جایگاه واقعی خود در صنعت بیمه دست یابد و در اقتصاد کشور بدرخشد.

وی افزود: سرمد امروز در مسیر خوبی است، اما تلاش ما کافی نیست و باید تلاش مضاعفی به کار ببندیم که تا به جایگاه مناسبی که مدنظرمان هست، دست یابیم.

رشنوادی بر نقش مهم کارکنان بیمه سرمد در موفقیت‌های ۶ ماه اخیر شرکت نیز تاکید کرد و گفت: باید نگاه مثبتی به فعالیت‌هایتان در شرکت داشته باشید، چرا که تک تک شما در موفقیت شرکت تاثیرگذار و پیشران سرمد هستید.

مدیرعامل بیمه سرمد نویدی هم به کارکان بیمه سرمد داد و گفت: صندوق تامین آتیه سرمد برنامه جدیدی در پیش گرفته و متفاوت از گذشته عمل خواهد کرد تا پشتوانه‌ای برای تمامی کارکنان بیمه سرمد باشد و ما باید بتوانیم در کنار رشد شرکت و هم‌راستا با منافع اقتصادی شرکت، به منافع اقتصادی همکاران هم توجه ویژه‌ای داشته باشیم و آنها را رشد دهیم.

رشنوادی در این جلسه همچنین محمدرضا هدایتی را به عنوان سرپرست شعبه استان البرز معرفی کرد و از زحمات میلاد حاجیان در دوران مدیریت این شعبه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

کد خبر: 10159

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده ٩٠ شهید این بانک از سراسر کشور، پنج‌شنبه ١٣ بهمن سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

سقوط در ابتدا، صعود در انتها

با این که شاخص کل بورس این هفته را با سقوط آغاز کرد و این سقوط در روز دوم نیز ادامه یافت، اما در پایان هفته ورق به نفع شاخص برگشت و روند صعودی شاخص آغاز شد.

مبلغ ورودی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون گفت که حقوق ورودی واردات گوشی های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ١۵ درصد تعیین می شود. واردات گوشی در سایر رویه‌ها به ماخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.