https://www.dsarmaye.ir/?p=9284

بانک صادرات به ١۵٧ هزار نفر وام قرض‌الحسنه پرداخت کرد

4306295
بانک صادرات ایران در نیمه اول سال جاری بیش از ١٥٧ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش بالغ بر ١٣٥ هزار میلیارد ریال به متقاضیان در سطح کشور پرداخت کرد.

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنیای سرمایه‌گذاری آنلاین،به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک از ابتدای فروردین تا نیمه مهرماه سال جاری با پرداخت ١٣۵ هزار و ۵۴ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به ١۵٧ هزار و ۵٩١ نفر از متقاضیان واجد شرایط، نقش سازنده خود را در بهبود سطح معیشت و اقتصاد خانواده‌ها در سراسر کشور و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ایفا کرد.

این بانک به منظور تقویت اقتصادی خانواده‌ها و کمک به تشکیل خانواده و استقلال شغلی و معیشتی از طریق تقویت بنیه مالی و اشتغال‌زایی خانواده‌ها، پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه را همچنان با جدیت در دستور کار دارد.

این تسهیلات در نیمه اول سال جاری به صورت وام‌های قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، مشاغل خانگی متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، فرزندآوری، اشتغالزایی متقاضیان تحت پوشش بنیاد برکت، اشتغال زندانیان، ستاد دیه، وام‌های ضروری معرفی‌شدگان از سوی نهاد ریاست جمهوری، ایجاد نیروگاه خورشیدی، نوسازی حمام روستایی و … به متقاضیان پرداخت شده و روند پرداخت آن همچنان ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

کد خبر: 9284

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده ٩٠ شهید این بانک از سراسر کشور، پنج‌شنبه ١٣ بهمن سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

سقوط در ابتدا، صعود در انتها

با این که شاخص کل بورس این هفته را با سقوط آغاز کرد و این سقوط در روز دوم نیز ادامه یافت، اما در پایان هفته ورق به نفع شاخص برگشت و روند صعودی شاخص آغاز شد.

مبلغ ورودی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون گفت که حقوق ورودی واردات گوشی های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ١۵ درصد تعیین می شود. واردات گوشی در سایر رویه‌ها به ماخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.