https://www.dsarmaye.ir/?p=14923

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

روی جلد
در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی خودرو توسط مدیران و صاحب‌نظران این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه‌گذاری آنلاین، در بخش دنیای خودرو هفتاد و دومین شماره ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری” مصاحبه‌هایی با سید احمد حسینی، رییس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات تهران با عنوان “ظرفیت ویژه اصناف و اتحادیه‌ها برای تسهیل امور تولید”، محمدحسن علیزاده، مدیرعامل شرکت تداوم گستر (داریوش یدک) با موضوع “اجرای موفق قانون شناسه کالا در گروی ایجاد زیرساخت لازم”، جمال‌الدین رزاز، مدیرعامل شرکت پیشتاز پارت (پپکو) با عنوان “افزایش کارایی اتحادیه‌ها با ورود به فعالیت‌های اقتصادی”، غلامرضا میهن‌دوست، مدیرعامل شرکت شریف خودرو با موضوع “جولان کالاهای قاچاق در بازار با کاهش عرضه محصولات داخلی”، ابوالفضل دائمی، مدیرعامل شرکت لنت ترمز کاران با عنوان “مشتریان شریک تجاری تولیدکنندگان هستند” و حسن کریمی سنجری، مدیر ارشد صنعت خودرو با موضوع ” تورم حاکم بر اقتصاد کشور، علت اصلی افزایش قیمت خودرو” منتشر شده است.

در بخش اقتصاد بازار این نشریه نیز گفت‌وگوهایی با مجتبی بهرامی، مدیر توسعه فناوری‌های دیجیتال و بهادر یاری‌پور، مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه کوثر با عنوان”بیمه کوثر پیشرو در ارائه خدمات آنلاین، از صدور بیمه‌نامه تا اعلام و پرداخت آنلاین خسارت” و نیما ملائی، کارشناس ارشد بازار سرمایه با موضوع “بازار سرمایه، دماسنج اقتصاد کشور است” انجام شده است. همچنین گزارشی از وضعیت بازار سرمایه در آذرماه امسال به قلم حمید تهرانی با عنوان “رشد شاخص بورس در سایه افزایش تورم” و یادداشتی با موضوع “واقع‌نگری ضامن موفقیت بودجه 1402” به قلم مرتضی فغانی ، عضو اتاق بازرگانی تهران از دیگر مطالب منتشرشده در این شماره از نشریه است.

در بخش پرونده ویژه هفتاد و دومین شماره ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری” مصاحبه‌هایی با علی نصیری، مدیرعامل شرکت کک طبس با عنوان “صنعت سبز کک‌سازی کشور هستیم”، مسعود عسکری، مدیرعامل شرکت پارس پولاد یاران با موضوع “استفاده از بریکت آهن اسفنجی، صرفه اقتصادی و زیست‌محیطی دارد” و محمدرضا قاسمی، مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی با عنوان “نگاه ویژه‌ای به تولید و اشتغال پایدار داریم” به چاپ رسیده است.

در بخش دنیای انرژی این شماره نیز گفت‌وگوهایی با محمد فضل‌اللهی، مدیرعامل شرکت تامین برق ادب با عنوان “کاهش واردات کالا با افزایش توان تولید داخلی”، رضا بابایی شفیعی، مدیرعامل شرکت نور آرای شمال با موضوع “وصول مطالبات دولتی، چالش جدی حوزه تولید”، منصور امین پویا، مدیرعامل شرکت مهندسی کاهنگان مهر با عنوان “خسارت میلیاردی تولیدکنندگان از تصمیم بانک مرکزی”، خانم اشکنار اورعی میرزمانی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان الکترو پژواک آرین با موضوع “آسیب صنعت برق از نبود ارتباط مناسب با دانشگاه” و خانم نازنین جبالبارزی، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت جبال الکتریک کویر با عنوان “عدم رعایت مالکیت معنوی، معضل تولیدکنندگان صنعت برق” منتشر شده است. همچنین یادداشتی تحت عنوان “بخش خصوصی قدرتمند، حلال مشکلات صنعت برق” به قلم خانم مریم برومند به رشته تحریر درآمده است.

در بخش دنیای صنعت هفتاد و دومین شماره از ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری” نیز  مصاحبه‌هایی با سعید زرینه، مدیرعامل برند روژین شیمی با موضوع “باید فرهنگ برتری کالای خارجی به ایرانی تغییر کند”، سید امیرحسین تقوی، مدیرعامل شرکت نانوفناوران خاور با عنوان “مشکل اصلی واحدهای تولیدی، کمبود سرمایه در گردش است” و غلامرضا اله‌وردی، رییس هیات مدیره شرکت پارس تکسان با موضوع “جای خالی هم‌افزایی متخصصان احساس می‌شود” انجام شده است.

در بخش دنیای چاپ هفتاد و یکمین شماره از این نشریه گفت‌وگوهایی با محمود پیشعلی، رییس هیات مدیره شرکت چاپ و بسته‌بندی فرارنگ آریا با عنوان “بزرگ‌ترین معضل صنعت چاپ، رقابت‌های ناسالم است”، حمید نیکدل، رییس اتحادیه کاغذ و مقوافروشان تهران با موضوع “تنظیم بازار کاغذ در گروی تعامل دولت و اتحادیه‌های مرتبط”، سعید کلاری، مدیر چاپخانه پیغام امروز با عنوان “ادغام و مشارکت چاپخانه‌ها تنها راه گذار از تنگناهای اقتصادی” و جلال ذکایی، نایب رییس اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف تهران با موضوع “موفقیت صنعت چاپ به تحقیق و توسعه گره خورده است” به چاپ رسیده است. همچنین مطلبی با عنوان “رشد 12 درصدی چاپ دیجیتال در آسیا” و گزارشی از هجدهمین نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته از دیگر مطالب منتشر شده در این بخش است.

در بخش اقتصاد کلان نشریه “دنیای سرمایه‌گذاری” نیز گفت‌وگویی با قاسم امانی، کارشناس ارشد شهرسازی با موضوع “راهکار خروج از بحران اقتصادی با تمرکز بر شهر درآمدزا” انجام شده است. علاوه بر این،  یادداشتی به قلم مهدی کریمی تفرشی، رییس کارگروه کسب‌وکارهای جاده ابریشم سازمان ملل – یونسکو با عنوان “اقتصاد آزاد، بهره‌ورترین و شفاف‌ترین نظام اقتصادی” به چاپ رسیده است.

گفت‌وگوهایی با بانوان کارآفرین کشور از جمله خانم الهام باباولیان، موسس و مدیر گالری هنرهای دستی مهلام با عنوان “ضرورت ایجاد تشکل ملی برای بانوان کارآفرین”، خانم خدیجه سعیدپور، موسس و مدیرعامل شرکت ایپک گلیم با موضوع “کسب‌وکار را باید با توجه به ظرفیت‌های محلی توسعه داد” و خانم آرزو جامعی، موسس و مدیر گالری ارژن با عنوان “چالش معرفی محصولات تولیدی با محدودیت شبکه‌های اجتماعی” از دیگر مطالب خواندنی این شماره از ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری” است که شما مخاطبان را به مطالعه آن دعوت می‌کنیم.

هفتاد و دومین شماره ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری” به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی در 136 صفحه با قیمت 100 هزار تومان از طریق اشتراک و نیز پایگاه خبری www.dsarmaye.ir از هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

کد خبر: 14923

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از:
محمد جعفر ایرانی
امیر محمودزاده
مسعود عابدینی
حجت عزیزی
سید جواد موسوی
جعفر نصیری
علیرضا رجبی
ُ فرشید شکر خدایی
میالد نواربافی
محمد شریف ملک زاده
حسین زارع صفت
غالمرضا جمشیدی
آزاده حسینی
میترا شکاری

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از:
‌حسین حسینزاده
علی اوسط اکبری مقدم
سیروس کوهستانی
امیرحسین جاللی
امیر طیبی
وحید نباتی
رضا خلج
حمید یزدانیان
مجید رسولی
سیدمرتضی قدمگاهی
مصطفی آقایانی
محمد مصطفوی
یحیی مازاده
اعظم درویش خضری

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از:
حمدجواد آقا جری
احمدرضا شفیعی
احمدعلی بیگ محمدلو
مسعود مددی
سلمان ایزدی
حسین سیرانی
نیما مومنی زاده
مهران فرزین
محمد توانا
اسماعیل کیومرثی
‌عمادالدین کبیری
عباس زرین کفش
حسن نصیری
هادی واعظی
بابک بهرامسری

برنامه ای پر از وعده های رویایی

در حالی که وعده‌های سیدابراهیم رئیسی همچنان عمل نشده باقی مانده و معلوم نیست این اندک وعده‌هایی که رئیس‌جمهور فعلی

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

نوسان در بازه متعارف

با این که در اردیبهشت گذشته جدود 30 درصد از ارزش بازار سهام در نوسان های منفی شاخص کل، نابود شد اما با این حال در میان معامله گرانی که ماندن در بازار را به ترک آن ترجیح داده اند هم چنان امید وجود دارد

مبلغ یارانه کالابرگ الکترونیک بیشتر شد

وزیر تعاون،کار رفاه اجتماعی از افزایش ۸۰ هزار تومانی مبلغ یارانه کالابرگ الکترونیک خبر داد و اعلام کرد این طرح از هفته آینده اجرا می‌شود و همه یارانه‌بگیران یا هر عضو از خانواده‌هایشان که ۴۰۰ هزار تومان دریافت نقدی یارانه دارند، در صورت استفاده و خرید کالابرگ الکترونیکی مبلغ یارانه آنها به ۴۸۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.