https://www.dsarmaye.ir/?p=11769

مشتری‌مدارترین مدیر نمایندگی بیمه کشور:

تخفیف های غیر معقول از صنعت بیمه حذف شود

صلاحی (1)
هدف اصلی از گرفتن نمایندگی این بود که به عنوان یک زن در صنعت بیمه فعال بشوم و سپس بتوانم در این صنعت به مردم مشاوره بدهم.

به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه گذاری آنلاین،زهرا صلاحی مدیر نمایندگی ۱۶۷۳ بیمه سرمد که رتبه نخست مشتری‌ مداری در میان نمایندگی های بیمه در سراسر کشور را کسب کرده است در گفتگو با ماهنامه دنیای سرمایه گذاری با بیان این مطلب می گوید: در ابتدا از طریق بانک صادرات سهام‌دار بیمه سرمد شده است و سپس نمایندگی این بیمه را اخذ کرده است.

مدیر نمایندگی ۱۶۷۳ بیمه سرمد با بیان این که بیمه‌عمر، بیمه‌مسئولیت، بیمه‌آتش‌سوزی و سایر رشته های بیمه‌ای در این نمایندگی وجود دارد و خدمات آن به مشتریان داده‌ می‌شود، به اقداماتی که برای جلب رضایت مشتریان انجام ‌داده اشاره می‌کند و می گوید: در وهله اول همه اطلاعات در اختیار مشتریان قرار می گیرد و به ابهام هایی که برای مشتریان در استفاده از بیمه ها بروز می‌کند، سریعا پاسخ داده ‌می‌شود.

وی ادامه می‌دهد: این نمایندگی همیشه در تلاش بوده تا همراه مشتریان و بیمه ‌گذاران باشد و چنان‌چه بیمه ‌گذار به علت عدم آگاهی نسبت به فرایند بیمه‌ گذاری، بیمه‌ای را به خطا انتخاب کرده باشد، مسئولان و مدیران مربوط برای حل و جبران خسارت احتمالی مذاکره خواهند‌ کرد.

زهرا صلاحی از ارائه مجوز بازاریابی بیمه به افراد فاقد تخصص و بی تجربه انتقاد می‌کند و می‌گوید: این افراد با ارائه خدمات نامناسب در بلند مدت موجب بروز نگرش منفی و بد بینی نسبت به صنعت بیمه خواهند شد.

این فعال در حوزه بیمه از این که برخی شرکت های استارتاپی صنعت بیمه تخفیف های زیادی به مشتریان می دهند و این تخفیف های غیر معقول صدمه زیادی به نمایندگی های بیمه وارد می‌کند، انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر بازار بیمه محدودیت های زیادی دارد مثلا به جای توجه به فرهنگ سازی برای گسترش بیمه، فروش بیمه مورد توجه قرارمی‌گرفته است. هم چنین در شرایط نامناسب اقتصادی کنونی و با وجود خسارت های زیادی که بر اثر حوادث طبیعی بر مردم وارد می‌شود، باز هم آن ها فقط در شرایط ضروری حاضر به خرید بیمه نامه هستند که این امر ناشی از وجود فرهنگ نادرست در رابطه با صعنت بیمه در میان مردم است.

مدیر نمایندگی ۱۶۷۳ بیمه سرمد در پایان خواستار حذف رقابت های ناسالم از صنعت بیمه و نمایندگی‌های بیمه شد و ابراز امیدواری کرد که تخفیف‌های نامتعارف و غیر منطقی که برای شرکت‌ها و نمایندگی‌های بیمه زیان‌آور است.

کد خبر: 11769

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده ٩٠ شهید این بانک از سراسر کشور، پنج‌شنبه ١٣ بهمن سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

سقوط در ابتدا، صعود در انتها

با این که شاخص کل بورس این هفته را با سقوط آغاز کرد و این سقوط در روز دوم نیز ادامه یافت، اما در پایان هفته ورق به نفع شاخص برگشت و روند صعودی شاخص آغاز شد.

مبلغ ورودی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون گفت که حقوق ورودی واردات گوشی های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ١۵ درصد تعیین می شود. واردات گوشی در سایر رویه‌ها به ماخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.