به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه گذاری آنلاین؛

دریافت تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد ۱۴۰۲ توسط مدیرعامل هلدینگ دکا

هوشنگ پشنگیان - تقدیر از مدیر عامل هلدینگ دکا

مدیرعامل هلدینگ “دکا” به عنوان چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد کشور در سال ۱۴۰۲ معرفی و تجلیل شد. تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد ۱۴۰۲ توسط مدیرعامل هلدینگ دکا دریافت شد. هومن پشنگیان در پنجمین اجلاس سراسری چهره‌های نامی صنعت، معدن و اقتصاد کشور در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما به عنوان یکی از مدیران شایسته و برندآفرین معرفی شده و تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد را دریافت کرد.

گفتنی است مراسم دریافت تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد ۱۴۰۲ توسط مدیرعامل هلدینگ دکا از این جهت حائز اهمیت است که این رویداد با حضور مقامات دولتی، نمایندگان بخش خصوصی، فعالان و چهره‌های اقتصادی، دانشگاهیان و اساتید عرصه اقتصاد و کسب و کار و با هدف ارزیابی نقش مدیریت در پیشبرد اهداف اقتصاد کشور در بخش‌های تولید، اشتغال‌ و کارآفرینی برگزار شد.

به اشتراک گذاشتن تجربیات و بومی‌سازی دانش موجود در کشور از دیگر اهداف برگزاری مراسم بود. گفتنی است هلدینگ دکا، شبکه‌ای جامع و گسترده از خدمات ۳۶۰ درجه لجستیکی را به کل زنجیره تأمین ارایه می‌دهد.

همچنین این هلدینگ تخصصی با در اختیار داشتن ۱۰ شرکت تخصصی زیرمجموعه، زنجیره ارزش یکپارچه‌ای را برای ارایه خدمات جامع بدون محدودیت جغرافیایی و حجمی، به مشتریان کل زنجیره تأمین، ایجاد کرده است. علاوه بر این، خدمات حوزه مهندسی لجستیک، انبارش محصول و هوم دلیوری، شرکت حمل و نقل بزرگ‌ مقیاس هوشمند، تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه جاده‌ای و صنعتی، اپراتور پست داخلی و بین‌الملل، حمل‌ونقل سه منظوره مسافری، حمل‌ونقل بین‌الملل کالا و پلتفرم بازارگاه جامع عرضه و تقاضای بار در حمل و نقل، از جمله بخش‌های اصلی زنجیره ارزش هلدینگ لجستیک دکا است.

دریافت تندیس چهره نامی صنعت، معدن و اقتصاد

گفتنی است چندی پیش نیز مدیرعامل هلدینگ دِکا گفت: در ادامه رویکرد توسعه ناوگان ملکی حمل و نقل، ۵۰ دستگاه ماشین کِشنده با کاربری‌های مختلف خریداری و همزمان با روز حمل و نقل به ناوگان این مجموعه افزوده شد.هومن پشنگیان در این رابطه اعلام کرد: این ماشین‌آلات از برندهای داخلی به ارزش بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان خریداری شده و باهدف بهبود ارایه خدمات، افزایش چابکی ناوگان و نیز پوشش‌دهی بهتر و بیشتر، در اختیار این مجموعه قرار گرفته است.

وی با تأکید براینکه نوسازی و بهسازی این ناوگان از اولویت‌های این مجموعه است،اظهار داشت: توسعه و به روزسازی ناوگان از جمله مهم‌ترین مواردی است که در مسیر پیشتازی در صنعت حمل و نقل و تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت‌های حمل و نقل کشور، در فهرست اولویت‌های دکالجستیک قرار دارد.

پایان پیام./

به این مطلب امتیاز دهید.
تبلیغات