تداوم روند عملکرد عالی کچاد در آبان ماه

به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه‌گذاری آنلاین به نقل از روابط‌عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، در 8 ماهه امسال با درآمد جذاب 373 هزار

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو همواره سودآورترین صنعت فولاد و بازار سرمایه کشور است

مدیرعامل چادرملو پس از گردهمایی مدیران شرکت‌های وابسته به ایمیدرو که با حضور معاون وزیر صمت، رئیس هیات‌عامل ایمیدرو، مدیران عامل شرکت‌های صنعتی و معدنی کشور و معاونان این سازمان در خصوص برنامه هفتم توسعه این نشست برگزار شد.

تکیه بر نوآوری تنها راه رویارویی با تهدیدها

در سومین کنفرانس ملی انجمن علمی پارک‌‌های فناوری و سازمان‌های نوآوری ایران، به میزبانی استان یزد با همکاری شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برگزار شد. مدیر تکنولوژی و توسعه چادرملو و مدیر مرکز نوآوری نوچاد در پنل تخصصی این کنفرانس با موضوع «نوآوری در صنعت» گفت: نوآوری تنها راه رویارویی با تهدیدها و عدم قطعیت‌های پیش‌روی اکوسیستم معدن و صنایع معدنی است.

باید از تولید داخلی حمایت کرد

به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه‌گذاری آنلاین، در سومین روز برگزاری نمایشگاه معدن و صنایع معدنی ایران (کانمین) رئیس هیات عامل ایمیدرو در بازدید از

گزارش امید بخش چادرملو به سهامدار عمده

در پایان بازدید ۲ روزه سرپرست و مدیران ارشد شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید از مجتمع های معدنی و صنعتی و در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران شرکت چادرملو گزارشی از روند فعالیت ها و طرح ها و برنامه های توسعه شرکت در زنجیره فولاد ارائه گردید.

انعقاد تفاهم‌نامه مشترک تأمین مالی بین منطقه ویژه اقتصادی لامرد و شرکت تامین سرمایه دماوند

در حاشیه بیست و پنجمین همایش سمپوزیوم فولاد ۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین المللی کیش، تفاهمنامه مشترک جهت تأمین مالی منطقه ویژه اقتصادی لامرد با شرکت تأمین سرمایه دماوند منعقد گردید.

نقش‌آفرینی تجلی در توسعه صنعتی غرب کشور

شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات از زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) در تلاش است تا با حضور در پروژه‌های اقتصادی، سرعت توسعه در بخش معدن و صنایع معدنی را چند برابر کند.

معدن «جانجا» محرکی برای توسعه در سیستان و بلوچستان

معدن مس «جانجا» در سیستان و بلوچستان در حالی در زمره و تراز یک معدن جهانی به شمار می‌‌‌رود که پیش‌بینی می‌شود ذخیره بیش از یک میلیارد تن داشته باشد و بتواند به یکی از بزرگ‌ترین معادن در حوزه طلا و مس کشور تبدیل شود.

خرید 550 واگن حمل بار از سوی چادرملو

به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه گذاری آنلاین، مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بازدید و نشست مشترک مدیران شرکت های بزرگ فولادی

گذر موفق از پیک بار شبکه برق سال ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه گذاری انلاین، با رهنمودهای مدیریت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و تلاش و همت والای پرسنل، نیروگاه سیکل ترکیبی

معدنـکاران حافـظ منـابع طـبیعی هستند

نقش و اهمیت بخش معدن در اقتصاد کشور رو به افزایش و مهمترین امتیاز سرمایه گذاری در معادن کوچک، ریسک پایین و سرمایه گذاری محدود در این معادن است. این معادن تجهیزات و تکنولوژی سادهای را میطلبد و در عین حال، زنجیرهای کردن آن ها، برای معادن بزرگ کشور ایجاد فرصت میکند؛ به این معنا که تقویت معادن کوچک میتواند زنجیره تامین مناسبی برای معادن بزرگ ایجاد کند.

تداوم رایزنی‌های منطقه ویژه اقتصادی لامرد به منظور جذب سرمایه‌گذار

با هدف توسعه صنایع معدنی؛ در راستای تحقق چشم‌انداز توسعه منطقه ویژه اقتصادی لامرد، همزمان با توسعه زیرساخت‌ها، شاهد رایزنی‌های مستمر مدیر عامل و مدیران منطقه، جهت جذب سرمایه‌گذار در حوزه های مختلف سرمایه گذاری هستیم .

کاهش سهم پروژه‌های عمرانی از بودجه سالانه با توسعه صندوق‌های عام پروژه

مرتضی علی اکبری گفت: شرکت پروژه‌ها به سبب حرکت مستقیم نقدینگی به سمت تولید موجب کاهش تورم، تسریع در روند تحقق پروژه‌ها، کاهش نقدینگی سرگردان در جامعه و کاهش سهم پروژه‌های عمرانی دولت در بودجه‌های سالانه و… خواهد شد.

اهدای تندیس نشان‌عالی برکت به مدیرعامل گل‌گهر

در قالب قرارداد بنیاد برکت با شرکت گل‌گهر، تاکنون حدود یک هزار و ۳۴۲ طرح اشتغال‌زایی با اشتغال بیش از ۴۰۲۶ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ۵۳ روستای شهرستان سیرجان و استان کرمان ایجاد شده است.

هیچ کشوری مانند ایران برای تـولید مانـع نمی تـراشد

بررسی پتانسیل ها و امتیازات معدنی کشورمان نشان میدهد که ایران جزو معدود کشورهایی است که همزمان ذخایر غنی معدنی، دسترسی به آب های آزاد و انرژی ارزان قیمت در اختیار دارد که به نوعی می توان آن ها را سه ضلع اصلی رونق و توسعه اقتصاد معدنی نامید، اما به گفته کامران وکیل، نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران با توجه به مشکلات و سیاست گذاری های اشتباه، آنطور که شایسته بوده، از این امتیازات استفاده نکرده ایم.

آغاز عملیات دومین مجتمع پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان فارس، آغاز عملیات ساخت دومین مجتمع بزرگ پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، زمینه فعالیت دیگر سرمایه‌گذاران را مهیا کرد و با تمهیدات و پشتیبانی وزارت نفت در تأمین خوراک، دوران بهره‌برداری و همچنین حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه و‌ نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در تأمین زیرساخت‌ها، سایت پتروشیمی این منطقه‌ی مستعد، از رکود خارج شد.

ایستگاه پایش کیفی هوای شهر سیرجان با مشارکت گل‌گهر به بهره‌برداری رسید

ایستگاه پایش کیفی هوای شهر سیرجان و نمایشگر آن که به همت شرکت گل‌گهر خریداری و نصب شده است، صبح امروز با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان، مسئولین شهرستان، معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر افتتاح شد.

حجم مبادلات تجاری منطقه ویژه اقتصادی لامرد ۷ درصد بیشتر شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به مناسبت روز ملی صادرات، از عبور حجم مبادلات تجاری این منطقه (واردات و صادرات) از مرز ۸۶۱ میلیون دلار خبر داد که بالغ بر ۲۶۱ میلیون دلار آن مربوط به آمار صادرات از گمرک منطقه ویژه اقتصادی لامرد است؛ این میزان مبادلات تجاری نسبت به سال گذشته هفت درصد افزایش یافته است.

اولین پروژه «تجلی» در آستانه افتتاح

به گزارش دنیای سرمایه گذاری آنلاین، «تجلی» در پروژه‌های پیشران و مهمی چون معدن مس جانجا، احداث کارخانه آهن اسفنجی و ذوب و فولادسازی فولاد

«تجلی» با 46 درصد خالص ارزش دارایی ها معامله می شود!

تجلی توسعه معادن فلزات که از آن به عنوان بازوی سرمایه گذاری غول های معدنی کشور یعنی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ، صنعتی معدنی چادرملو و گل گهر نیز یاد می شود ، با سرمایه اسمی ( Registered Capital  ) 6.2 همتی ، ارزش بازاری معادل 13.8 هزار میلیارد تومان دارد. در حال حاضر ، هر سهم شرکت در فرابورس ایران در حوالی قیمت های 220 الی 230 تومان در نوسان است که تقریبا معادل 48% ارزش ذاتی ( Intrinsic Value ) است. در ادامه محاسبات مربوط به ارزش ذاتی هر سهم شرکت ارائه شده است.

قلب “تجلی” در جانجا می‌تپد

شرکت پروژه محور تجلی با حضور در کنسرسیوم معدن جانجا و در اختیار گرفتم سهمی ۴۰ درصدی در مزایده فاز یک، به نحوی براساس نقشه راه تدوین شده در حرکت است که می‌تواند پیش از زمان بندی مشخص شده، از مرحله کنسانتره سازی بهره برداری کند. درواقع توانمندی تجلی توانسته سرعت اجرای کار را افزایش دهد.

برنامه‌ریزی هدفمند برای مشتری‌مداری و ارزش‌آفرینی

اگرچه فعالیت شرکت توسعه آهن و فولاد گلگهر منحصرا روی تولید آهناسفنجی متمرکز شده، اما در نقشه استراتژیک این شرکت ورود به تولید محصولات با ارزش افزوده بالا ترسیم شده است که از اتخاذ رویکرد توسعه سبد محصولات و افزایش سهم از بازار فروش حکایت دارد.

ریـسک و هزیـنه بالا چالـش فـعالان بخـش مـعدن

موضوع سیاستگذاری برای تکمیل زنجیره ارزش فولاد در کشور از مباحث بسیار مهم و تاثیرگذار در آینده این صنعت و چگونگی توسعه صنایع پاییندستی آن است. یکی از سیاستهای مورد بحث، حلقههای پیشین تولید فولاد (سنگآهن، کنسانتره و…) به منظور تکمیل و افزایش ارزش افزوده در تولید فولاد است.

معرفی برنامه‌های توسعه گروه فراطرح در نمایشگاه فولاد اصفهان

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری ماشین آلات و صنایع وابسته (Metalex) رویدادی بزرگ و معتبر در صنعت فولاد ایران است که در تاریخ ۱ الی ۴ شهریور ماه ۱۴۰۲ در شهر اصفهان برگزار شد. گروه فراطرح با رویکرد معرفی چشم انداز جدید خود با حضوری فعال به ارائه محصولات و خدمات متنوع در زنجیره فولاد پرداخت. فرآیند تولید فولاد سبز به کمک تکنولوژی های روز جهان درغرفه فراطرح توجه متخصصین و فعالان این حوزه را به خود جلب کرد.

رُشد ۱.۱ درصدی تولید فولاد ایران در هشت ماه ابتدایی سال ۲۰۲۳

انجمن جهانی فولاد در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که تولید فولاد خام ایران در هشت‌ماه نخست امسال با رشد ۱.۱ درصدی نسبت به همین بازه در سال پیش، به ۱۹ میلیون و هفتصد هزار تُن رسید و کشورمان همچنان در میان ۱۰ فولادساز برتر جهان است.

کاهش قیمت‌ها در بورس کالا برخلاف بازارهای جهانی

در معاملات این هفته بورس کالا قیمت شمش فولاد برای چهارمین هفته متوالی کاهش پیدا کرد و به کیلویی ۱۹ هزار و ۴۰۲ تومان رسید، قیمت گندله سنگ آهن از کیلویی ۴ هزار و ۶۸۵ تومان به کیلویی ۴ هزار و ۶۸۲ تومان کاهش پیدا کرد ولی قیمت کنسانتره صعودی بود.

عملکرد چشمگیر گل‌گهر در فروش محصولات

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر موفق شد با اجرای دقیق سیاست‌های شرکت به اهداف از پیش تعیین شده برای افزایش میزان و مقدار فروش محصولات دست یابد.

خرید 550 واگن حمل بار از سوی چادرملو

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بازدید و نشست مشترک مدیران شرکت های بزرگ فولادی و رئیس هیات عامل ایمیدرو با مدیران گروه مپنا و شرکت واگن پارس ، با اشاره به اهمیت و ضرورت تعمیم و توسعه حمل نقل ریلی در شرکت چادرملو گفت: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با درک ضرورت برخورداری از تجهیزات حمل و نقل ریلی در گام اول با خرید 550 واگن باری برای خرید 10 لوکوموتیو نیز برنامه ریزی کرده است .

آتش نشانان منطقه گل‌گهر به رقابت پرداختند

دومین دوره مسابقات آمادگی جسمانی آتش‌نشانان منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر به مناسبت فرارسیدن روز ملی ایمنی و آتش‌نشانی عصر امروز در گهرپارک سیرجان برگزار شد.

کارنامه شمش فولاد و میلگرد صادراتی ایران در نیمه اول ۱۴۰۲

براساس گزارش متال اکسپرت قیمت شمش فولاد و میلگرد صادراتی ایران در نیمه اول سال ۱۴۰۲ به ترتیب ۱۵ و ۷.۷ درصد کاهش پیدا کرده است. البته باید در نظر داشت داده‌های ضعیف از اقتصاد چین در این مدت باعث شد تا قیمت تمام محصولات فولادی در بازارهای جهانی نزولی باشد.

تغییر در مدیریت مجتمع معدنی چادرملو

طی مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تقدیر و تجلیل از تلاشهای مهندس حمید جهانی در طول تصدی مدیریت مجتمع معدنی چادرملو، آقای مهندس محمد داودی معرفی و منصوب شد.

تولید ذوب آهن اصفهان فراتر از برنامه

ذوب آهن اصفهان موفق شد در پنج ماهه اول سال جاری تولیدی فراتر از برنامه داشته باشد. این تولید همچنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

پیگیر رفع چالش های فولادسازان در دولت هستیم

رئیس هیئت عامل ایمیدرو اعلام کرد: یکی از راهبردهای وزارت صمت و ایمیدرو؛ حمایت از «تولید صادرات‌محور» و همچنین «صنعت فولاد» است؛ در این راستا خود را مکلف می دانیم رفع چالش‌های فولادسازان از طریق سطوح بالای دولت را پیگیری کنیم.

استفاده از تجارب فولاد مبارکه و هم‌افزایی در تأمین منابع مالی موردنیاز گروه

معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه در جلسه‌ای که به میزبانی مدیریت هلدینگ آتیه‌فولاد نقش‌جهان برگزار شد، بر اهمیت و لزوم استفاده از تجارب فولاد مبارکه و هم‌افزایی در تأمین منابع مالی موردنیاز گروه تأکید کرد.

رشد قیمت فولاد با تحریک تقاضای مسکن در چین

افزایش وام‌های مسکن در چین و مجوز کانتری گاردن برای تمدید ۳ ساله پرداخت اوراق قرضه با واکنش مثبت بازار محصولات فولادی و فلزات پایه همراه بود. قیمت میلگرد و شمش فولاد در بنادر چین صعودی شده‌ است، ضمن اینکه تقاضا برای روی و قلع منجر به رشد قیمت این دو فلز پایه شد.

ریزش ۹ درصدی قیمت تیرآهن در ۲۱ روز

افزایش قیمت پروفیل در مقابل ریزش قیمت تیرآهن و میلگرد مهمترین اخبار بازار داخلی آهن آلات در طول ۲۱ روز ابتدایی از شهریورماه است. متوسط قیمت تیرآهن ۱۴ در شهریور بیش از ۹درصد کاهش پیدا کرد و در صورت ادامه روند نزولی قیمت‌ها در بازار تیرآهن کف جدیدی در سال ۱۴۰۲ به ثبت می‌رساند.

چادرملودرخدمت زائران کربلا

مدیرعامل چادرملوبه‌ همراه حاج ابوالقاسم دولابی مشاور رئیس جمهور و عضو مجلس خبرگان رهبری به منظور بررسی چگونگی خدمات رسانی موکب شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در عمود ۱۷۰ مسیر اصلی نجف-کربلا ، از این مکان بازدید کرد.

گام بلند فولاد مبارکه در خودکفایی صنعت خودرو

علی منتظری، مدیرعامل شرکت فولاد فام گفت: بیش از ۳۰ سال است مشتری شرکت فولاد مبارکه در زمینه خرید محصولاتی نظیر ورق‌های روغنی، کششی و فولادی هستیم و در این سال‌ها به واسطه تامین مواد اولیه که از شرکت فولاد مبارکه داشتیم توانستیم در بسیاری از محصولات در صنعت خودرو به خودکفایی برسیم.

چادرملو در خدمت زائران کربلا

مدیرعامل چادرملوبه‌ همراه حاج ابوالقاسم دولابی مشاور رئیس جمهور و عضو مجلس خبرگان رهبری به منظور بررسی چگونگی خدمات رسانی موکب شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در عمود ۱۷۰ مسیر اصلی نجف-کربلا ، از این مکان بازدید کرد.

حضور پررنگ گل‌گهر در دومین نمایشگاه معدنکاری دیجیتال

دومین همایش و نمایشگاه معدن‌کاری دیجیتال با هدف اصلی تکنولوژی‌های نوین صنایع معدنی و با حضور شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و برخی شرکت‌های معدنی، صنعتی و فولادی کشور از روز سه شنبه در محل هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.

کلنگ‌زنی بزرگ‌ترین و مجهزترین آزمایشگاه کاتالیست و عناصر نادر خاکی کشور

مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان از کلنگ‌زنی طرح‌های تولید کاتالیست‌های پتروشیمی، سالن پخت و خردایش و ساخت بزرگ‌ترین و مجهزترین آزمایشگاه کاتالیست و عناصر خاکی در کشور خبر داد.

تقدیر دادستان یزد از تکریم زائران حسینی چادرملو

دادستان عمومی و انقلاب یزد با حضور در موکب شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در عمود ۱۷۰، از ارائه خدمت رفاهی، بهداشتی و درمانی و فرهنگی این شرکت در مسیر زائران اربعین حسینی تقدیر کرد.

معرفی دستاوردهای گل‌گهر در نمایشگاه روایت خدمت

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در غرفه ایمیدرو و در جریان برگزاری نمایشگاه روایت خدمت، موفقیت‌ها و دستاوردهای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر معرفی و به نمایش گذاشته شد.

پیشرفت پروژه نیروگاه فولاد مبارکه طی مدت کوتاه ۱۶ماه قابل ستایش است

عباس علی‌آبادی، وزیر صنعت معدن و تجارت پس از بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت فولاد مبارکه در جمع خبرنگاران گفت: راندمان نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۸.۵ درصد است و خوشحالم از این که امروز شاهد پیشرفت این پروژه در یک فاصله زمانی بسیار کوتاه ۱۶ ماهه هستیم.

بومی‌سازی ۱۰۰ هزار کد قطعه یدکی برای اولین بار در فولاد مبارکه

مدیریت برنامه‌ریزی و پشتیبانی خرید فولاد مبارکه ضمن اشاره به اینکه از سال ۱۳۸۰ تا کنون حدود ۱۰۰ هزار کد قطعه یدکی برای اولین بار در این شرکت بومی‌سازی شده است، گفت: فولاد مبارکه بومی‌سازی و حمایت از تأمین‌کنندگان داخلی را از همان ابتدای راه‌اندازی سرلوحه امور خود قرار داده و در این حوزه پیش‌قدم بوده است.

معامله ۶ میلیون تن گندله در ۵ ماه

حجم معاملات گندله سنگ‌آهن در بورس کالا طی سال ۱۴۰۲ مرز ۶ میلیون تن را رد کرد و ارزش معاملات آن به حدود ۲۸ هزار میلیارد تومان رسید. با این حال سطح تقاضا برای گندله مطلوب نیست. در آخرین معاملات بورس کالا تنها نیمی از گندله عرضه شده، معامله شده‌ است.

هدف‌گذاری دستیابی به ظرفیت جدید تولید ۸۰۰ هزار تن کنسانتره روی

معدن سرب و روی و باریت در استان یزد قرار است در ۳ فاز در مجموع به ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن کنسانتره روی به همراه ۸۰ هزار تن کنسانتره سرب-نقره دست یابد که اکنون فاز نخست آن مراحل نهایی را طی می‌کند.

تجلیل از کادر بهداشت و درمان چارملو

همزمان با روز پزشک، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور در اورژانس مجتمع های معدنی و صنعتی از زحمات کادر بهداشتی و درمانی این مجموعه تقدیر کرد.

از پزشکان منطقه گل گهر تجلیل شد

از پزشکان منطقه گل گهر تجلیل شد
۱۴۰۲/۰۶/۰۲ ۱۶:۴۴:۲۸ |

خانه
| استان ها
| کرمان

| کد خبر: ۱۵۱۵۱۹۸
| از پزشکان منطقه گل گهر تجلیل شد

از پزشکان شرکت‌های منطقه گل‌گهر به مناسبت روز پزشک با حضور جمعی از معاونین و مدیران گل‌گهر و مدیرعامل شرکت فراگیر سلامت تجلیل شد

پانزدهمین نمایشگاه متالکس افتتاح شد

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته با حضور بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و تنی چند از فعالان و متخصصین صنعت فولاد آغاز به کار کرد.

تولید گندله سنگ آهن افزایش یافت

تولید گندله سنگ‌آهن شرکت‌های بزرگ طی چهار ماهه نخست امسال، ۱۰ درصد افزایش یافت و از ۱۴ میلیون تن عبور کرد.

برگزاری56 هزار نفر ساعت دوره های آموزشی در چادرملو

یکی از شاخصهای توسعه ارتقای سطح دانش و تربیت نیروهای متخصص در زمینه های مختلف است . از این رو شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اعتقاد به این اصل همه ساله نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای گروهها و مشاغل مختلف فعال در مجتمع های معدنی و صنعتی و نیز واحدهای ستادی اهتمام نموده است .

آمار تولید هفت ماهه فولاد چین منتشر شد / جریان افزایشی تولید در ماه ژوئیه نیز ادامه دارد؟

بنا بر داده‌های مرکز ملی آمار چین تولید چدن، فولاد میانی و محصولات نهایی فولادی چین در هفت ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

آمار واردات کلاف سرد به ترکیه اعلام شد / کدام کشورها بیش‌ترین سهم را دارند؟

واردات کلاف سرد به ترکیه در نیمه اول سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی نزدیک به ۳۸ درصد رشد داشت. کره جنوبی و روسیه با اختلاف از دیگر واردکنندگان بیش‌ترین سهم را از واردات این محصول به ترکیه داشتند.

پانزدهمین دوره آشنایی با رشته‌های دانشگاهی برگزار می‌شود

به منظور راهنمایی هر چه بهتر داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۲ برای انتخاب رشته دانشگاه و همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر با همکاری کانون دانش آموختگان و دانشجویان سیرجانی دانشگاه های تهران نسبت به برگزاری پانزدهمین دوره رایگان آشنایی با رشته های دانشگاهی اقدام کرده است.

شش استراتژی گل گهر در افق ۱۴۱۰

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با تدوین چشم انداز ۱۴۱۰ اهتمام آن را دارد نقش بیش از پیش موثری را در توسعه متوازن و پایدار گروه گل‌گهر فراهم آورد با این باور که هم تراز با توسعه سرمایه گذاری‌ها کلانِ گل گهر در حوزه های معدنی و صنعتی کشور، توسعه زیرساخت های مدیریتی و تفکر استراتژیک نیز مورد توجه مدیران ارشد شرکت قرار دارد، تا در کنار توسعه فیزیکی و مشهود، توسعه سرمایه های فکری و نامشهود هم رقم زده شود و تضارب این دو امر گل گهر را تبدیل به یک الگوی توسعه پایدار ملی نماید.

افزایش ۳.۹ درصدی مصرف ظاهری فولاد ایران در ۴ ماهه سال جاری

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران آمار مصرف ظاهری فولاد در دوره ۴ ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد. مصرف ظاهری فولاد میانی در ۴ ماهه نخست امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش ۳.۹ درصدی، مصرف ظاهری کل محصولات فولادی افزایش ۵.۳ درصدی و مصرف ظاهری آهن اسفنجی افزایش ۲.۲ درصدی داشته است.

نمایشگاه بین‌المللی متالورژی اصفهان با تمرکز بر شرکت‌های دانش بنیان برگزار می‌شود

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته با محوریت تمرکز بر شرکت‌های دانش بنیان برای بهینه سازی مصرف انرژی در ارتقای تولید در اصفهان برگزار می‌شود. شرکت فولاد مبارکه در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.

عدالت در تبلیغات انتخاباتی

به گزارش پایگاه خبری دنیای سرمایه‌گذاری آنلاین، مرسوم است که ماه‌ها و حتی سال‌ها قبل از انتخابات با روش‌های مختلف

بررسی اهمیت تکمیل زنجیره مس کشور در نشریه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در شماره جدید ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی صنعت مس کشور و همچنین ضرورت تکمیل زنجیره ارزش آن، ...

بررسی چالش‌های صنعت فولاد ایران در میزگرد ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هشتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" ظرفیت‌های صنعت فولاد کشور توسط مدیران و صاحب‌نظران این حوزه مورد بحث ...

بررسی وضعیت صنعت رمزارز در ایران از سوی ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هشتادمین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" فراز و نشیب‌های صنعت رمزارز در ایران توسط مدیران و صاحب‌نظران مورد بحث و ...

بررسی چالش‌های صنعت بیمه کشور در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و نهمین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" مهمترین چالش‌های صنعت بیمه کشور توسط مدیران و صاحب‌نظران این حوزه مورد ...

بررسی توانمندی‌های صادراتی کشور در شماره جدید ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و هشتمین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" توانمندی‌های صادراتی کشور توسط مدیران و صاحب‌نظران مورد بحث و بررسی قرار ...

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

مسئولان باید در بین مردم باشند تا مشکلات را درک کنند

اگر مسئولان بین مردم حضور پیدا نکنند و با گوشت و پوست خود مشکلات اقتصادی، فرهنگی و سایر مسائل آن‌ها را درک نکنند، مردم در کنار تحریم‌هایی که آسیب جدی از آن‌ها خورده‌اند، قربانی زیاده‌خواهی برخی از گروه‌های داخلی خواهند شد.

نمایشگاه گروهی راه هنرمند

کافه گالری برج آزادی 17 آذر 1402 ساعت 16 بازدید 19 الی 22 ساعت 14 ال 19 کیوریتورها آزاده حسینجانی، پرستو رشنو گروه هنری آفرید

سُرخینه‌های منقوش

به گزارش دنیای سرمایه گذاری آنلاین و به نقل از مشاور هنری و رسانه‌ای نگارخانه مسعود رها، نمایشگاه انحصاری حکاکی بر مس با عنوان “سُرخینه‌های