https://www.dsarmaye.ir/?p=10268

هدفگذاری برای افزایش سهم درآمدهای غیرمشاع بانک سینا

14010803000518_Test_PhotoN
قائم‌مقام بانک سینا یکی از مهم‌ترین اهداف مدل جدید کسب‌وکار این بانک را افزایش سهم درآمدهای غیرمشاع عنوان کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، علیرضا تقدیری در آیین افتتاح ساختمان‌ جدید مدیریت منطقه همدان و کردستان، شعبه نهاوند و باجه شریعتی، اظهار داشت: عملکرد بانک سینا از بعد سودآوری در وضعیت مطلوبی قرار دارد اما در برخی زمینه‌ها مانند سهم درآمدهای غیرمشاعی که ناشی از درآمدهای کارمزدی ناشی از گشایش اعتبارات اسنادی، صدور ضمانت‌نامه، گواهی اعتبار مولد (گام) و عملیات بانکداری الکترونیک و دیجیتال است، نیاز به اصلاح و تغییر رویکرد حس می‌شود و برای افزایش سهم درآمدهای غیرمشاعی هدفگذاری لازم صورت گرفته است.
وی راه‌اندازی شعب جدید را به منزله ایجاد امکانی برای خدمت‌رسانی بهتر به هموطنان عنوان و تصریح کرد: بانک سینا با عمل به دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های بانک مرکزی توانسته است در شاخص‌های بالای سلامت نظام بانکی قرار بگیرد که این مهم با تلاش‌های همکاران در این مجموعه و اعتماد مردم میسر شده است.
تقدیری با بیان اینکه خدمت‌رسانی به مردم از مهم‌ترین وظایف بانک‌ها است، گفت: بیش از هر زمان دیگری ضرورت و توجه به برنامه‌های هدفمند و استراتژی‌محور و متناسب با منطقه برای بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به شهروندان را باید مدنظر قرار دهیم.
وی با اشاره به لزوم شناسایی بازار هدف بانک از سوی شعب اظهار داشت: افزایش سهم نفوذ بانک سینا در بازار پولی و مالی کشور و تلاش برای ارزش‌آفرینی جهت سوددهی بیشتر به مشتریان و سهامداران از برنامه‌های اصلی بانک است.
قائم‌مقام بانک سینا افزود: ویژگی بانک سینا خوشنامی و مشتری‌مداری است و لذا سعی خواهد شد از طریق ارائه خدمات متمایز و ویژه و با به‌کارگیری ایده‌های نوین، نقشی مؤثر در رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی هموطنان ایفا کنیم.
در این سفر حمداله جمالی، معاون امور شعب و مناطق و حمیدرضا ایروانی، معاون مهندسی و پشتیبانی، قائم‌مقام بانک را همراهی می‌کردند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

کد خبر: 10268

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران برگزار شد

همزمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده ٩٠ شهید این بانک از سراسر کشور، پنج‌شنبه ١٣ بهمن سال جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

سقوط در ابتدا، صعود در انتها

با این که شاخص کل بورس این هفته را با سقوط آغاز کرد و این سقوط در روز دوم نیز ادامه یافت، اما در پایان هفته ورق به نفع شاخص برگشت و روند صعودی شاخص آغاز شد.

مبلغ ورودی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون گفت که حقوق ورودی واردات گوشی های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ١۵ درصد تعیین می شود. واردات گوشی در سایر رویه‌ها به ماخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.