https://www.dsarmaye.ir/?p=20238

رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی غدیر:

پروژه کلر آلکالی موجب خروج شرکت از تک محصولی می‌شود

62589919
رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی غدیر گفت: پروژه کلر آلکالی پتروشیمی غدیر علاوه بر اشتغالزایی موجب خروج از تک محصولی بودن شرکت می شود.

خسرو امامقلی در خصوص انعقاد قرارداد مدیریت پروژه کلر آلکالی پتروشیمی غدیر اظهار کرد: کلر، پیش نیاز و ماده اولیه تولید محصولات استراتژیک EDC و PVC است که با هدف رفع نیاز شرکت به کلر، پروژه کلرآلکالی پیش بینی و به عنوان یک پروژه استراتژیک جهت اجرا به امضای قرارداد رسید.

وی افزود: این طرح به عنوان یکی از طرح‌های مورد تایید شستا برای سرمایه گذاری انتخاب شد که در این طرح بالغ بر ۷۰۰ نفر در دوران اجرای پروژه و ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم در دوران بهره برداری مشغول به کار خواهند شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی غدیر گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر کلر مصرفی غدیر توسط پتروشیمی اروند تامین می‌شود و در بعضی مواقع با عدم تامین کلر مواجه می شویم، مجموعه مدیریت شرکت اجرای پروژه کلر آلکالی را در دستور کار خود به عنوان یک اولویت قرار دادند.

امام قلی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه کلرآلکالی، عنوان کرد: این پروژه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلنگ زنی شد و در کمترین زمان ممکن پیمانکار آن مشخص شد.

وی افزود: شرکت با اجرای این پروژه از تک محصولی خارج می‌شود و وابستگی مستقیم خود به دیگر پتروشیمی ها را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی غدیر با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به اشتغال جوانان، خاطرنشان کرد: پروژه های جانبی شرکت علاوه بر اشتغالزایی، کاهش قیمت تمام شده و افزایش سوددهی را نیز در پی دارد.

وی افزود: اجرای پروژه در مدت ۳۶ ماه و با اعتبار ۱۷۰ میلیون دلار انجام خواهد شد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

کد خبر: 20238

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

روز سیاه نفت در بازار جهانی

قیمت نفت پس از سقوط بیش از چهار درصدی که شب گذشته تجربه کرد، در معاملات روز چهارشنبه به دلیل نگرانی‌ها نسبت به کندی تقاضای چین برای سوخت، به روند نزولی خود ادامه داد.

صادرات نفت روسیه در اوج سه ماهه ماند

صادرات نفت روسیه به بازارهای بین‌المللی کاهش پیدا کرده است اما همچنان هیچ نشانه قابل توجهی از کاهش تولیدی که کرملین اصرار دارد این کشور انجام می‌دهد را نشان نمی‌دهد.

بیشتر خرید کنید، بیشتر یارانه بگیرید!

با گذشت حدود یک سال از گام جدید اصلاحات یارانه‌ای که از سوی دولت سیزدهم کلید خورد، حالا دولت فاز جدیدی از تغییرات یارانه‌ای را آغاز کرده و این بار به سراغ کالابرگ رفته است.

برنامه ای پر از وعده های رویایی

در حالی که وعده‌های سیدابراهیم رئیسی همچنان عمل نشده باقی مانده و معلوم نیست این اندک وعده‌هایی که رئیس‌جمهور فعلی

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

نوسان در بازه متعارف

با این که در اردیبهشت گذشته جدود 30 درصد از ارزش بازار سهام در نوسان های منفی شاخص کل، نابود شد اما با این حال در میان معامله گرانی که ماندن در بازار را به ترک آن ترجیح داده اند هم چنان امید وجود دارد

مبلغ یارانه کالابرگ الکترونیک بیشتر شد

وزیر تعاون،کار رفاه اجتماعی از افزایش ۸۰ هزار تومانی مبلغ یارانه کالابرگ الکترونیک خبر داد و اعلام کرد این طرح از هفته آینده اجرا می‌شود و همه یارانه‌بگیران یا هر عضو از خانواده‌هایشان که ۴۰۰ هزار تومان دریافت نقدی یارانه دارند، در صورت استفاده و خرید کالابرگ الکترونیکی مبلغ یارانه آنها به ۴۸۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.