درباره ما + تماس با ما

https://www.dsarmaye.ir/?p=12867

اقدامات بنکمن فرید با پول مردم؛

پول پاشی های مالک سابق FTX برای والدین خود!

بر اساس گزارش رویترز والدین سم بنکمن-فرید در دو سال گذشته ۱۹ ملک و خانه در کشور باهاما به ارزش ۱۲۱ میلیون دلار خریداری کرده اند.
صرافی+FTX+در+خطر+ورشکستگی!

این در حالی است که این صرافی در حال حاضر برای تسویه حساب بدهی‌هایش به کاربران و سرمایه گذاران حدود ۸ میلیارد دلار کسری نقدینگی دارد.

در روزهای اخیر اختیار اداره صرافی به دولت باهاماس منتقل شده است و صدها میلیون‌ها دلار از دارایی‌های کریپتویی این صرافی توسط هکر به سرقت رفته است.

هکر این صرافی با فروش دارایی‌های کریپتویی موجب افت شدید قیمت اتریوم و سپس کلیت بازار شد که ضرر هنگفتی را به تمام وجهه بازار کریپتو وارد کرد.

صرافی FTX در خطر ورشکستگی!

منبع:اقتصاد آنلاین

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

کاردانو تا سال ۲۰۲۵ به چه قیمتی می ‌رسد؟

در سال‌های اخیر، کاردانو یکی از محبوب ترین و موفق ترین رمزارزها در بازار بوده است. شبکه کاردانو با مهارت فنی و نوآوری طولانی مدت معرفی می‎شود. بسیاری از سرمایه گذاران فکر می‌کنند که کاردانو به زودی جایگزین اتریوم خواهد شد. در این مقاله بررسی می‌کنیم که کاردانو تا سال ۲۰۲۵ چقدر می‌تواند رشد کند؟

قیمت بیت کوین ارزان تر از حال حاضر می شود؟

قیمت بیت‌کوین در چند هفته اخیر به سختی قادر به افزایش قیمت بوده است. بازار رمزارزها به شدت در تلاش است تا عدم اعتماد ناشی از فروپاشی صرافی FTX را جبران کند. آیا اعتماد سرمایه‌گذارن به بازار بازمی‌گردد؟ و آخرین دوره‌ای است که بیت‌کوین زیر ۲۰ هزار دلار معامله می‌شود؟

سقوط FTX بیت کوین را به زیر کشید

در حالی که پیامدهای سقوط FTX برای صنعت ادامه دارد، تلاش مدیران و راهبردنویسان کریپتو به منظور وضع مقررات برای ارزهای دیجیتال بیشتر می شود.

وزارت خانه بلاتکلیف

این ضرب المثل قدیمی را شنیده اید که اول چاه را بکن بعد منار را بدزد؟ در واقع اگر برعکس

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

درآمد ۵۸۶.۰۰۰ میلیارد ریالی بانک ملت از محل اعطای تسهیلات

بانک ملت اطلاعات و صورت های مالی یک ماهه منتهی به پایان آبان ماه سال جاری را منتشر کرد که بر اساس آن، این بانک خصوصی در ۸ ماهه ابتدای سال از محل اعطای تسهیلات، بیش از ۵۸۵.۷۸۴ میلیارد ریال درآمد در حساب های خود منظور کرده است.

اقتصاد روسیه همچنان درگیر چالش

یک نظرسنجی تجاری امروز (دوشنبه) نشان داد که شرایط صنعت خدمات روسیه برای دومین ماه متوالی در نوامبر کاهش یافته است زیرا شرکت‌ها همچنان با فشار تحریم‌های غرب، تقاضای ضعیف مصرف‌کنندگان در داخل و چالش‌های لجستیکی مواجه هستند.