https://www.dsarmaye.ir/?p=13579

یک عضو کمیسیون عمران خبر داد

کمیسیون عمران فردا برنامه‌های وزیر پیشنهادی راه را بررسی می‌کند

62447524
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در نشست فردا ظهر این کمیسیون خبر داد.

منصور آرامی بیان کرد: کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی فردا از ساعت 12 تا 14 بعد از ظهر صلاحیت و برنامه های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی را بررسی خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: قرار است در این نشست آقای مهرداد بذرپاش حضور داشته باشند و برنامه های خود را به اعضای کمیسیون ارائه کنند. کمیسیون عمران نیز پس از بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی نظر نهایی خود را اعلام خواهد کرد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری آنلاین به نقل از  ایسنا، احمد امیرآبادی فراهانی در جریان نشست علنی روز گذشته مجلس نامه معرفی مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی را اعلام وصول کرد.

بر اساس آئین نامه داخلی مجلس پس از بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در کمیسیون عمران، صلاحیت بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی در جلسه علنی روز یکشنبه هفته آتی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

کد خبر: 13579

اشتراک گذاری
توئیت
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری
ارسال
ایمیل

مبلغ ورودی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار تعیین شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به مصوبه امروز این کمیسیون گفت که حقوق ورودی واردات گوشی های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ١۵ درصد تعیین می شود. واردات گوشی در سایر رویه‌ها به ماخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.

واردات خودروهای کارکرده از مناطق آزاد انجام می‌شود/ تا تصویب بودجه باید منتظر ماند

در پی موافقت اعضای کمیسیون تلفیق بودجه با واردات خودروهای کارکرده زیر پنج سال در سال آینده، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فعلا واردات خودروهای دست دوم از مناطق آزاد انجام می‌شود، معتقد است که تا زمان تصویب نهایی قانون بودجه و ابلاغ و اجرای آن هیچ موردی قطعی نیست و باید منتظر ماند.

بررسی راهکارهای اجرای موفق قانون شناسه کالا در ماهنامه “دنیای سرمایه‌گذاری”

در هفتاد و دومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" راهکارها و پیامدهای اجرای قانون شناسه کالا برای قطعات و لوازم یدکی ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 63 (اسفند 1400) با آثار و گفتاری از: محمد جعفر ایرانی امیر محمودزاده مسعود ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 64 (فروردین1401) با آثار و گفتاری از: ‌حسین حسینزاده علی اوسط اکبری مقدم سیروس ...

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 65(اردیبهشت 1401) با آثار و گفتاری از: حمدجواد آقا جری احمدرضا شفیعی احمدعلی بیگ ...

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66

دانلود ماهنامه دنیای سرمایه گذاری شماره 66 (خرداد 1401) با آثار و گفتاری از: داود کشاورزیان مسعود نصرآزادانی مهدی حاجی ...

سقوط در ابتدا، صعود در انتها

با این که شاخص کل بورس این هفته را با سقوط آغاز کرد و این سقوط در روز دوم نیز ادامه یافت، اما در پایان هفته ورق به نفع شاخص برگشت و روند صعودی شاخص آغاز شد.